Daniel - Lampa przy lustrze MB14404-01L BA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Daniel MB14404-01L BA – elegancka lampa przy lustrze
Lampa przy lustrze Daniel to stylowa i funkcjonalna oprawa, idealna do łazienek, garderób czy sypialni. Eleganckie, złote wykończenie (BA) nadaje lampie luksusowego charakteru, a minimalistyczny design sprawia, że doskonale komponuje się z nowoczesnymi i klasycznymi wnętrzami.
Oprawa posiada jedno źródło światła, które zapewnia równomierne, przyjemne oświetlenie, idealne do wykonywania codziennych czynności przy lustrze, takich jak makijaż, golenie czy pielęgnacja. Kompatybilność z żarówkami LED pozwala na energooszczędne użytkowanie i dopasowanie barwy światła do potrzeb wnętrza.
Daniel MB14404-01L BA łączy elegancję, funkcjonalność i nowoczesny design – idealny wybór dla osób ceniących praktyczne i stylowe oświetlenie przy lustrze.
Dane techniczne
| Wysokość | 5,5 |
| Maksymalna Moc | 12W |
| Szerokość | 7,5 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Materiał klosza | Nie dotyczy |
| lumeny | 960 lm |
| Długość | 55 |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Rodzaj lampy | Kinkiety |
| MATERIAŁ | Stop metali |
| Kolor Oprawy | Srebrny szczotkowany |
