DIAMENT METALOWY LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 65 mm |
| WAGA NETTO | 0.18 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 60szt |
| MATERIAŁ | METAL |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 0.6W |
| MARKA | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1600 mm |
