Cubick lampa wisząca biały 1x20W E27 / 31-23209
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| MATERIAŁ | zawiesie stalowe, drewno |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Wysokość | 112 cm |
| Wymiary | 112x6,5x6,5 |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Głębokość | 6,5 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
