Corado - Lampa wisząca PND-81438-1A-GD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Corado PND-81438-1A-GD
Elegancka, nowoczesna lampa wisząca, która łączy minimalistyczną formę z luksusowym akcentem w kolorze złota. Dzięki transparentnemu kloszowi światło rozprasza się subtelnie, tworząc przyjemną i nastrojową atmosferę.
Zastosowanie: idealna nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną, w salonie, sypialni czy holu. Sprawdzi się jako pojedynczy punkt świetlny lub w zestawieniu kilku lamp obok siebie.
Lampa Corado PND-81438-1A-GD to doskonały wybór dla osób, które cenią nowoczesny design z eleganckim, złotym akcentem.
Dane techniczne
| Długość | 15 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| Średnica | 15 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Maksymalna Moc | 8W |
| MATERIAŁ | Stal, akryl |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 29 |
| lumeny | 830 lm |
| Szerokość | 15 |
| kelwiny | 3000K |
| Materiał klosza | Przezroczysty |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
