Cooler LED RGB 23cm IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 230 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | RGB |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| MOC | 0.1W |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| CRI [RA] | 80 |
| NAPIĘCIE | 4xAA |
| MARKA | Eko-Light |
| ZASILANIE | BATERIA |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 215 |
| RODZINA LAMP | RODZINA LAMP |
| WAGA NETTO | 0.67kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 215 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WAGA BRUTTO | 0.72kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | - |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.4kg |
