Choinka mini zielona 1W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| KOLOR | Zielony |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 20kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 750mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ZASILANIE | 230V |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| MOC | 1W LED |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200mm |
| RODZINA LAMP | ŚWIĘTA |
| WAGA NETTO | 0.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WAGA BRUTTO | 0.5kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 10lm |
