Choinka LED 1,8m 269LED RGB + 2700K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 4W LED |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 1800mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| CRI [RA] | 80 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| RODZINA LAMP | ŚWIĘTA |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WAGA NETTO | 1.1kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WAGA BRUTTO | 1.3kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 360Lm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | RGB |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
