Candy cane set 5pcs 10W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 700mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ZASILANIE | 230V |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 35 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| MOC | 10W LED |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 20mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 135mm |
| RODZINA LAMP | ŚWIĘTA |
| WAGA NETTO | 0.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WAGA BRUTTO | 0.5kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 16lm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| KOLOR | BIAŁO-CZERWONY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 18kg |
