CZERWONE SERCE PLASTIKOWE LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| KOLOR | Czerwony |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 90szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 6xLED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.6 kg |
| WAGA NETTO | 0.15 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WAGA NETTO | 0.15 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.6 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 90szt |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| KOLOR | Czerwony |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 6xLED |
| MARKA | Eko-Light |
