Beni BN-OK200
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafoniera Beni BN-OK200
Beni BN-OK200 to nowoczesna, okrągła plafoniera o średnicy 20 cm i wysokości 6 cm. Wykonana z trwałego, lakierowanego proszkowo aluminium w kolorze ciemny popiel oraz wyposażona w biały klosz z poliwęglanu, który zapewnia równomierne rozproszenie światła.
Oprawa posiada zintegrowane źródło światła LED o mocy 18W i strumieniu świetlnym 968 lumenów, emitujące światło o barwie neutralnej białej 4000K — idealnej do codziennego, funkcjonalnego oświetlenia.
Dzięki niewielkim rozmiarom i szczelnej konstrukcji IP65, plafon świetnie nadaje się do oświetlania tarasów, patio i miejsc nad drzwiami. Jego mała forma pasuje zarówno do domów jednorodzinnych, jak i na balkony w nowoczesnych apartamentowcach.
Plafon Beni występuje również w wersji kwadratowej.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | LED 18W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 6 cm |
| Ilość źródeł światła | LED 18W, 230V |
| Średnica | 20 cm |
| lumeny | 968lm |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
