BUTTON kinkiet M LED 3000K ciemny orzech / 41893
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał klosza | sklejka |
| Rodzaj lampy | kinkiet |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor podstawy | ciemny orzech |
| Podział świecenia | nie |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| wysokość produktu cm | 41 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Wysokośc regulowana | nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Szerokość | 25 cm |
| Źródło światła | LED ZINTEGROWANY 7W 3000K 230lm |
