BAWEŁNIANE JAJKA WIELKANOCNE LED BIAŁE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.8 kg |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| KOLOR | BIAŁY |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 1.6 mb |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 63 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
