Anela SN - Lampa wisząca FH31793-AJ13 SN
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancka lampa wisząca Anela SN to nowoczesna oprawa trój‑punktowa (3 źródła światła), zaprojektowana z myślą o stylowych wnętrzach — salonie, jadalni, sypialni czy reprezentacyjnym przedpokoju. Model FH31793‑AJ13 SN wyróżnia się wykończeniem w kolorze satynowego niklu, co nadaje mu wyrafinowanego i współczesnego charakteru.
Dane techniczne
| Szerokość | 10 |
| Rodzaj Źródła Światła | Klasyczne lub LED |
| Materiał klosza | Nikiel satynowany |
| lumeny | 750 lm |
| Długość | 57 |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 2 lata |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor Oprawy | Nikiel satynowany |
| MATERIAŁ | Stop metali |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 36 |
| Maksymalna Moc | 50W |
