Alekule G 400 Z
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kula ogrodowa Alekule G 400 Z
Oprawa o sporych rozmiarach (średnica 40 cm), wykonana z akrylowego klosza (PMMA) oraz poliwęglanowej podstawy z materiałów odpornych na uszkodzenia oraz niekorzystne warunki pogodowe. Lampa doskonale sprawdzi się w oświetleniu parkingu, ścieżek oraz terenów zielonych wokół naszej firmy, restauracji, hotelu lub domu, dzięki czemu poruszanie się po wieczorem będzie bardzo komfortowe.
Oprawa wspaniale komponuje się w otoczeniu naturalnym takim jak trawniki, ogrody oraz wykonanym z drewna, kamienia, ceramiki, kostki brukowej. Zastosowanie wymiennego źródła światła (brak w zestawie) montowanego na gwincie E27 (maks. 100 W) pozwala na zastosowanie szerokiej gamy żarówek tradycyjnych, halogenowych oraz nowoczesnych i energooszczędnych LED, dając nam możliwość dopasowania mocy i barwy światła według własnych upodobań. W tym rozmiarze klosz występuje w kolorze mlecznym, który równomiernie rozprasza światło, sprawiając że staje się delikatne i przyjemne dla oka.
W ofercie posiadamy fundamenty betonowe, które pozwolą na montaż oprawy w terenie nieutwardzonym.
Przy montażu tej lampy w terenie nieutwardzonym jak np. trawnik, polecamy użycie wbijanego szpica lub fundamentu
Dane techniczne
| Średnica | 40 cm |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| Wysokość | 42 cm |
| Materiał klosza | G 400 OP - biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 100 W, 230 V |
| Materiał korpusu | podstawa - poliwęglan klosz - szkło akrylowe (PMMA) |
| Klosz | G 400 OP - biały |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 100 W, 230 V |
